Letošní Call of Duty se má jmenovat Black Ops Cold War

Foto: Call of Duty: Black Ops

Podle několika zdrojů už má letošní Call of Duty stanovené jméno, respektive podtitul. Vývojářské studio Treyarch tak podle všeho pracuje na Call of Duty: Black Ops Cold War. Jako první jméno prozradil insider Okami na Twitteru, načež ho potvrdily i zdroje Eurogameru.

Treyarch se s Call of Duty: Black Ops Cold War chce vrátit zpět ke kořenům subsérie Black Ops. Ještě předtím, než se novější díly přesunuly do současnosti, byl totiž situován do historického prostředí. Stejně jako v případě loňského Call of Duty: Modern Warfare tak v tomto případě dojde k takovému malému rebootu. Dohromady už půjde o pátý díl Black Ops, přičemž všechny pocházejí od Treyarchu.

Ještě před vydáním Call of Duty: Black Ops Cold War chce společnost Activision ukrýt různé náznaky o hře do v současnosti velmi oblíbeného Battle Royale Call of Duty: Warzone. Důležitou roli by zde měly hrát také uzamřené bunkry.

Naposledy v této řadě vyšel Call of Duty: Black Ops 4, což bylo vůbec první Call of Duty bez příběhové kampaně. Ta by ale tentokrát chybět neměla.

Jak už je zvykem, chystaná střílečka vyjde ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. A tentokrát by vedle obligátních platforem PC, Playstation 4 a Xbox One mohla zamířit rovnou na next-geny od Sony a Microsoftu, tedy Playstation 5 a Xbox Series X.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na