McLaren se prohání po trati Circuit de Catalunya ve hře F1 2020

Řekněte s námi „Hola España!“, protože vyrážíme na ohnivý Circuit de Barcelona-Catalunya, kde nás čeká ten nejžhavější závod z chystané hry F1® 2020. Usedněte spolu s Carlosem Sainzem do jeho McLarenu a užijte si klasickou rychlostní trať v jeho MCL35 před víkendovou španělskou virtuální Grand Prix.

Ti bystří z vás, kteří už na této trati závodili v předchozích hrách, si všimnou mírných změn ve vyvýšení mezi 13 a 14 a obzvláštní péče se dočkal i finální sektor. Zatímco závodní akce na okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya byla odložena, v rámci španělské virtuální Grand Prix, která se koná tuto neděli 10. května, se sešla hvězdná soupiska.

V neděli od 19:00 budou Sergio Aguero, Thibaut Courtois a Arthur Melo závodit na virtuálním španělském okruhu. Pokud jde o profíky, můžete očekávat soutěž mezi velikány, jako jsou Charles Leclerc, Lando Norris, George Russell, Nicolas Latifi, Antonio Giovinazzi a Alex Albon – který má čerstvě za sebou vítězství ve své panenské virtuální Grand Prix v Brazílii.

V rámci závodů F1 2019 se jezdci připojí vzdáleně a vy budete moct sledovat tuto podívanou na oficiálním kanálu Formula 1 na YouTube, na Twitchi a na stránce Formula1game na facebooku.

F1 2020 vyjde v pátek 10. července 2020 (F1 2020 Michael Schumacher Deluxe Edition už 7. července 2020) na zábavní počítačový systém PlayStation 4, skupinu zařízení Xbox One včetně Xbox One X, na Windows PC (DVD a na službě Steam) a na Google Stadia.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na