Metro Exodus láká parádním CGI trailerem. Jmenuje se Arťomova noční můra

Navzdory tomu, že se kolem chystané akce Metro Exodus objevily v posledních dnech značně kontroverzní zprávy, které spustil přesun ze Steamu na Epic Games Store, pro většinu hráčů patří tento titul stále mezi ty nejočekávanější kousky prvního čtvrtletí tohoto roku.

Tvůrci z vývojářského studia 4A Games se snaží ještě těsně před vydáním přitopit pod kotlem, a tak se vytasili s parádním filmečkem, který nese název Arťomova noční můra a jenž je vytvořen s pomocí technologie CGI. Co si budeme povídat, atmosféra z něj sálá na plné pecky.

Metro Exodus je pokračováním oblíbené série, která se dosud omezovala na prostory moskevské podzemky. Ovšem tentokrát se bude odehrávat převážně na povrchu, a to na různých místech, nejenom těch nukleárně zamrzlých.

Metro Exodus vychází 15. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Metro Exodus – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nemesis
Host
Nemesis

Metro mě nikdo moc nelákalo, nicméně pro jejich rozhodnutí ignorovat steam je s radostí podpořím, jen houšť!

Poseidon
Host
Poseidon

Na epic game hráči v Eu stejně neušetří ani korunu(sleva platí pro všechny kromě Evropy) a Epic game nepodporuje (cca 13 ze 14 výhod k.o) spoustu věcí narozdíl od steamu. Jedním z nejzásadnějších je cloudovanej save. Takže Metro na Epicu nebude levnější a bez veškerých výhod … zlatej steam !!!!