Metro Exodus láká parádním CGI trailerem. Jmenuje se Arťomova noční můra

Navzdory tomu, že se kolem chystané akce Metro Exodus objevily v posledních dnech značně kontroverzní zprávy, které spustil přesun ze Steamu na Epic Games Store, pro většinu hráčů patří tento titul stále mezi ty nejočekávanější kousky prvního čtvrtletí tohoto roku.

Tvůrci z vývojářského studia 4A Games se snaží ještě těsně před vydáním přitopit pod kotlem, a tak se vytasili s parádním filmečkem, který nese název Arťomova noční můra a jenž je vytvořen s pomocí technologie CGI. Co si budeme povídat, atmosféra z něj sálá na plné pecky.

Metro Exodus je pokračováním oblíbené série, která se dosud omezovala na prostory moskevské podzemky. Ovšem tentokrát se bude odehrávat převážně na povrchu, a to na různých místech, nejenom těch nukleárně zamrzlých.

Metro Exodus vychází 15. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Metro Exodus – trailer

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 4 Průměr: 5]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Metro Exodus láká parádním CGI trailerem. Jmenuje se Arťomova noční můra"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nemesis
Host

Metro mě nikdo moc nelákalo, nicméně pro jejich rozhodnutí ignorovat steam je s radostí podpořím, jen houšť!

Poseidon
Host

Na epic game hráči v Eu stejně neušetří ani korunu(sleva platí pro všechny kromě Evropy) a Epic game nepodporuje (cca 13 ze 14 výhod k.o) spoustu věcí narozdíl od steamu. Jedním z nejzásadnějších je cloudovanej save. Takže Metro na Epicu nebude levnější a bez veškerých výhod … zlatej steam !!!!

TOPlist