Microsoft překvapil a do předplatného Xbox Game Pass zařadil GTA 5

V jiném případě by to nebylo důvodem k velkému vzrušení. Microsoft do své předplatitelské služby Xbox Game Pass přidal hru z roku 2014. Pro někoho by mohlo jít dokonce o potvrzení, že taková služba za moc nestojí. Jenže v tomto jediném případě se stala velká věc: tou hrou totiž není nic menšího než Grand Theft Auto 5. Titul, který do značné míry opanoval i letošní Vánoce. Vzhledem k tomu, že společnosti Take Two hra stále vydělává velké peníze, nejde o typického kandidáta do předplatného.

GTA 5 je v rámci Xbox Game Pass dostupné ode dneška, a pokud jste předplatiteli této služby, můžete si hru zdarma stáhnout a hrát. Seznam titulů v rámci Game Passu už tak dosáhl téměř čísla 270, přičemž se tu najdou opravdu zajímavé kousky, jako například Zaklínač 3: Divoký hon, Metro Exodus, Forza Horizon 4 nebo The Division.

Pakliže jste dosud předplatiteli Game Passu nebyli, můžete využít promoční nabídky a využít prvních tří měsíců za symbolickou částku 25,90 Kč.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
milan
Host
milan

stará věc s křížkem po funuse, to už nikdo nehraje,mně už to teda neoslovilo