Mini notebook s pořádným výkonem. Představujeme GPD Pocket Mini Laptop UMPC

Potřeby uživatelů PC jsou různé. Někdo potřebuje velký stolní počítač, jiný zase hledá malý notebook na cesty. Dosud tuto roli plnily málo výkonné netbooky s úhlopříčkou nad deset palců, případné různá 2 in 1 zařízení, kdy k tabletu bylo možné připojit klávesnici.

GPD Pocket Mini Laptop UMPC je naprosto unikátní produkt a je asi nejmenším reálně použitelným notebookem. Úhlopříčka jeho displeje je 7 palců, díky čemuž se zařízení vejde do větší kapsy. Přitom máte k dispozici plnohodnotnou klávesnici a především nečekané množství výkonu, který zajišťuje čtyřjádrový Intel Atom a solidní porce 8 GB RAM doplněná o 128 GB eMMC pevný disk. Takový výkon stačí na spoustu starších her a dokonce některé nové. Příjemným bonusem je pak dotykový displej. Jako operační systém dostanete Windows 10 ve verzi Home.

Nesmírně praktický GPD Pocket Mini Laptop UMPC v tuzemské distribuci nekoupíte. Můžete si ho ale objednat z internetového obchodu Gearbest za dobrou cenu 9655 Kč. Společnost Gearbest má zařízení v českém skladě (EU-5), takže dodání trvá jen tři až pět dní a navíc se nemusíte bát, že byste museli platit clo. Na produkt máte samozřejmě záruku, a pokud by náhodou dorazil poškozený, bude vám vyměněn nebo dojde k refundaci peněz.

GPD Pocket Mini Laptop UMPC – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jakub
Host
Jakub

Dovezie my gearbest bes cla aj do SR ?