Na motivy akce Escape from Tarkov vzniká série románů. Zavedou vás do nebezpečného světa

Poněkud překvapivé zprávy k nám dorazily z ruského vývojářského studia Battlestate Games, které stojí za oceňovanou akcí Escape from Tarkov, jež je aktuálně hratelná v předběžném přístupu.

Na motivy Escape from Tarkov vzniká knižní série. První díl pojmenovaný Predator od Alexandra Kontoroviče už vyšel v ruštině a je k dostání na oficiálních stránkách hry v zemích bývalého Sovětského svazu. Aktuálně se překládá do dalších jazyků včetně angličtiny, němčiny, polštiny, francouzštiny a čínštiny. A kdo ví, pokud v našich luzích a hájích bude mít Escape from Tarkov úspěch, možná se dočkáme i překladu do češtiny.

Predator vypráví příběh úředníka, který čelí výzvám nebezpečného světa Tarkova a nakonec se stává jeho součástí. Celá knižní série si pak klade za cíl seznámit s prostředím a kontextem hry. Dozvíte se více o místě, ve kterém konflikt probíhá, co mu předcházelo a celkově bude univerzum Escape from Tarkov tímto způsobem rozšiřováno. První díl je převážně o Scavech, přičemž tvůrci spolupracují s řadou dalších autorů, kteří už připravují další příběhy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na