MotoGP 19 nabídne speciální režim. Představí nejlegendárnější závody historie, podívejte se na trailer

Společnost Milestone představila nový režim Historical Challenges pro hru MotoGP19, ve kterém si hráči mohou připomenout několik nejnapínavějších výzev z dějin MotoGP.

Režim Historical Challenges vás skutečně přenese do historie MotoGP, neboť obsahuje přes 50 legendárních závodníků a 35 oficiálních motorek z kategorií 500cc a MotoGP, to vše dokonale vymodelované s důrazem na každičký detail. Spolu s 19 oficiálními tratěmi z aktuální sezóny zde budou 3 historické tratě Laguna Seca 2013, Donington 2009 a Catalunya 2015, které se hluboce zapsaly do srdcí všech fanoušků MotoGP.

Tip na článek:  MotoGP 19 vyjde už v červnu. Podívejte se na trailer

Zde je stručný přehled několika legendárních okamžiků, které si hráči díky MotoGP 19 budou moct připomenout:

Valentinův devátý drahokam

Poslední závod sezóny MotoGP 2004 slibuje drsný boj: nejlepších 13 závodníků v kvalifikaci od sebe dělí necelá sekunda. 122 000 diváků na tribunách si užívá skvělou podívanou, protože Makoto Tamada je chce okamžitě trhnout: po 2 kolech už má náskok 1 sekundy. Přestože je Valentino technicky vzato 3., začíná špatně, neboť na konci prvního kola je 6. Ale pak, díky své charakteristické mrštnosti, své soupeře předjíždí, a to včetně Biaggiho, a ujímá se vedení. Přestože do konce zbývá ještě 15 kol, už jim ujel: v rámci svého debutu s Yamahou vyhrál neuvěřitelných 9 cen GP.

Gibernau, král Francie

Valentino Rossi musel po většinu své kariéry jezdce MotoGP soutěžit se španělskými závodníky. Prvním z řady byl Sete Gibernau, který předváděl svůj nejlepší výkon ve dvouletém období mezi roky 2003-2004 se svou Hondou. Jeho specialitou byl bleskový začátek sezóny a nejlépe si vedl na trati Le Mans. V rámci France GP 2003 France bylo o duelu s Rossim rozhodnuto po červené vlajce kvůli dešti: posledních 7 kol se Sete a Valentino neustále předjížděli, v dramatickém posledním kole se oba předjeli hned dvakrát. Poslední krok však učinil Gibernau, který zvítězil o pouhé 0,165 sekundy.

MotoGP 19 vyjde 6. června 2019, a to na Playstation4, Xbox One a PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na