Na Age of Mythology jsme nezapomněli, slibuje Microsoft

Age of Mythology dosud v rámci zrestartované série “Age of” tahalo za kratší provaz. Pokud jde o její verzi Extended Edition a rozšíření Tale of the Dragon, dá se říct, že nebyly zdaleka tak povedené jako Age of Empires 2 HD a jeho nové addony. V případě verzí Definitive Edition, do kterých se Microsoft pustil v případě Age of Empires 1 a Age of Empires 2, zatím vychází AoM naprázdno. Nemusí to ale tak zůstat.

Brzy přineseme patch pro Age of Mythology: Extended Edtision, který opraví některé bugy, o nichž víme, že by se jich hráči rádi zbavili,” uvedl kreativní ředitel Microsoftu, Adam Isgreen v rozhovoru pro magazín Eurogamer. “Jakmile doděláme definitivní edice pro všechny tři díly Age of Empires a nějakým způsobem rozjedeme čtvrtý díl, podíváme se, co bychom mohli dělat s Age of Mythology. Já tuto hru miluji, a tak ji jen tak nenecháme. Přijdeme na to, co s ní budeme dělat.

Z této odpovědi se dá vyčíst, že ani Age of Mythology by příslušná Definitive Edition neměla minout. Tedy za předpokladu, že budou úspěšné tyto verze v případě druhého a třetího dílu Age of Empires. Jednička v nové grafice a občerstveným obsahem se rozhodně povedla, a tak není důvod se domnívat, že by se tak nemělo stát i u pokračování.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na