Nádherná akce Islands of Nyne nikdy nevyjde. Měla přitom konkurovat Fortnite

Před pěti měsíci jsme vás informovali o tom, že ambiciózní Battle Royale akce Islands of Nyne vstoupila do předběžného přístupu, a to rovnou ve velkém stylu, kdy se na nějakou dobu vyšvihla na první místo prodejnosti na Steamu. Už to tedy vypadalo, že jsou tvůrci jednou nohou v suchu a na cestě mají pěkný hit, obzvlášť když se podíváte, jak skvěle si vedou přímí konkurenti v podobě Fortnite a PUBG.

Zase jednou se tu ale potvrdilo pořekadlo – první vyhrání z kapsy vyhání. V případě Islands of Nyne to bohužel platí dokonale. Po nadějném začátku totiž zájem hráčů o titul opadl a tvůrci přišli o zdroj příjmů, od kterého si hodně slibovali a s pomocí kterého chtěli Islands of Nyne dokončit. To už se nestane – hra nikdy oficiálně nevyjde. Končí dokonce samotné vývojářské studio Define Human, které se dostalo do finančních problémů.

Pokud byste měli zájem, můžete si Islands of Nyne ještě po omezenou dobu vyzkoušet. Od včerejška je free2play, přičemž hráči, kteří si ji pořídili po 29. listopadu, mohou zažádat o vrácení peněz. Servery ještě nějakou dobu poběží, a přestože nejde zrovna o sázku na budoucnost, rozhodně doporučujeme tento titul k vyzkoušení, protože se dle našeho názoru hrál velmi slušně, jakkoliv ho sužovaly technické trable.

Islands of Nyne: Battle Royale - screenshoty
« 1 z 13 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na