Nádherná půlhodina hraní Dying Light 2 ve 4K rozlišení

Pokud si v současnosti nějaká hra opravdu zaslouží titul černého koně, je to jednoznačně Dying Light 2. Oproti hojně promované konkurenci se o tomto kousku od polského vývojářského studia Techland zatím příliš nemluví, ale když už se objeví nějaký ten materiál, stojí to většinou za to. Jako právě nyní, kdy se můžete podívat na necelou půlhodinu záběrů z hraní, které autoři prezentovali na letošním Gamescomu.

Herní svět Dying Light 2 působí velmi komplexně a vizuálně je nesmírně atraktivní. Navíc neslouží pouze coby kulisy, ale nabízí mnoho gameplay prvků, jako například šplhání či destrukce jeho jednotlivých částí. Volný pohyb v otevřeném světě bude hrát naprosto zásadní roli. Pokud jde o souboje, nebude jich tolik jako v jiných akcích, ale když už k nim dojde, vypadají velmi šťavnatě. Navíc nebudou o tom, že za pár vteřin sejmete spoustu nepřátel, ale bude třeba si vybojovat i vítězství jeden na jednoho.

Autoři hodně pracují také na příběhu, za který je zodpovědný zkušený scénárista Chris Avellone. V rámci děje se budete muset rozhodovat o svých činech, které pak herní svět natrvalo promění.

Tip na článek:  Dying Light 2 slibuje otevřený svět měnící se podle vašich rozhodnutí a skvělý příběh - první dojmy a záběry z hraní

Dying Light 2 má vyjít na jaře příštího roku, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Dying Light 2 – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na