Nahota je v Cyberpunk 2077 všudypřítomná. Provokuje, ale její pravý důvod je odlišný

V průběhu prezentace Cyberpunk 2077 na veletrhu E3 byla k vidění spousta nahé kůže. Vývojářské studio CD Projekt RED přitom vysvětluje, že nejde o samoúčelnou provokaci, ale že je pevně spojená s předlohou a herním světem.

V Cyberpunku 2077 se lidé vylepšují pomocí technických modifikací, které do hry zároveň vnášejí velké dilema. Každý totiž rozhoduje sám pro sebe, nakolik své tělo “zneužije”. Bude pro vás tělo něčím posvátným? Nebo naopak něčím, k čemu dokážete postupně ztrácet jakýkoliv vztah? A nedojde pak náhodou i ke ztrátě lidskosti?

V prezentované pasáži hry musíte zachránit ženu, kterou její únosci využívají takříkajíc na náhradní díly. Najdete ji zcela nahou ve vaně plné ledu. Je silně augmentovaná, možná až příliš, což pravděpodobně vedlo ke ztrátě vztahu k jejímu tělu. S takovými situacemi se budete muset v Cyberpunk 2077 vypořádat častěji a nahota v tom hraje důležitou roli.

V rámci prezentace ukázali autoři také ranou verzi charakterového editoru. Také v něm je postava nahá, přičemž v oblasti genitálií tvůrci využili efekt rozpixelování. Na konkrétní dotaz pak ale odpověděli, že v hotové hře bude vidět vše. V prezentaci akorát nechtěli odvádět pozornost od důležitějších věcí.

Cyberpunk 2077 - screenshoty
« 1 z 50 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Klingi
Host
Klingi

Docela si začínám pohrávat s myšlenkou puristy odmítajícího implantáty 🙂

Gumová slepička
Host
Gumová slepička

Myslíš ve hře nebo IRL? IRL to není zas takový problém, tedy pokud, až budeš mít infarkt, nezačneš na operačním sále řvát, že žádného budíka nechceš.

Hulibrk
Host
Hulibrk

Pokud bude hra 18+, tak pak moc nechápu, v čem je problém.
Dnes je snad již v každé hře tolik brutálního, do detailů vykresleného, nereálného násilí, že je to někdy až k smíchu, ale bacha bacha, aby někdo náhodou neukázal holej zadek.

nomad
Host
nomad

Úplně to vidím jak první věc, po které se budou hráči pídit bude větší úd – na toto téma vznikne asi 200 youtube videí s tutoriály a 20-30 blogů sepíše návod.