Nebojte se překvapit svou polovičku lechtivým vánočním dárkem

Máme tu konec listopadu a s ním stále intenzivněji pálící problém: co pořídit partnerce, potažmo partnerovi k Vánocům? Pokud chcete být tentokrát originální a nekupovat parfém nebo poukaz do restaurace, měli bychom pro vás tip. Nikoho totiž nezarmoutíte dárkem z kategorie erotických. Ba právě naopak, takový kousek může mít velmi zajímavý přesah a je tu jistá šance, že se rovnou štědrovečerní hostina protáhne do nočních radovánek. A jaký dárek je nakonec lepší než ten, se kterým budou (u)spokojeni oba.

Vibrátorem nic nezkazíte

Vězte, že už samotný výběr takového dárku je zábava, obzvlášť pokud nakupujete na dobře zásobeném a členěném obchodě, jako je například Sexio.cz, kde vám navíc dobře poradí.

Pakliže patříte na stránkách obchodů s erotickým zbožím k nováčkům, nechte se klidně zlákat nejfrekventovanější kategorií vibrátorů. Budete se divit, jaké dnes existují typy. Nic nezkazíte vroubkovaným vibrátorem pro obzvlášť intenzivní prožitek. Ale proč partnerce nepořídit i mini vibrátor, který s sebou může nosit v kabelce a udělat si dobře doslova kdekoliv. Relativní a velmi oblíbenou novinkou jsou pak párové vibrátory, které umí stimulovat bod G a zároveň zužují vagínu.

V prádelku s análním kolíkem

V případě, že potřebujete partnerku v posteli pořádně nažhavit, vyzkoušejte některý z análních kolíků, díky němuž můžete při pohlavním styku obhospodařovat obě její vzrušivá místa. Na výběr jsou pochopitelně různé materiály i tvary. Nezapomeňte však přibalit lubrikační gel.

V sexshopu ale můžete obdarovat sebe i partnerku zároveň. Je to jednoduché: pořiďte jí některý z erotických sexy kostýmků, ať může jít do postele za školačku nebo pokojskou.

V obchodě Sexio.cz se nemusíte bát nakupovat, protože jde o nejdiskrétnější sexshop v České republice. Ať už budete lechtivé dárky vybírat v práci nebo doma, nemusíte se bát, že by vám následně všude vyskakovaly reklamy s erotickou tematikou.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

Takovyto PR clanek bych na hernim webu vazne necekal 😀 No, ale proc ne, ze…? 😎