Nejhůře hodnocené hry roku 2019. Je mezi nimi FIFA 20 i Narcos

Rok 2020 už bezpečně začal, rok 2019 je naopak definitivně za námi. Zbývá tak zodpovědět několik bilančních otázek, mezi nimiž jednou z nejoblíbenějších je ta po nejhůře hodnocených hrách loňského roku. Za tímto účelem jsme se podívali na server Metacritic, který hodnocení jednotlivých recenzí schraňuje.

Na nelichotivém prvním místě tohoto žebříčku se umístil titul Eternity: The Last Unicorn určený pro Playstation 4, jehož průměrné hodnocení se “vyšplhalo” na děsivých 36 %. Co se mezinárodní kritice na hře nelíbilo? Dá se říct, že v podstatě všechno. Grafika je slabá, souboje tupé apod.

Nejhorší PC hrou se stalo Narcos: Rise of the Cartels. Přestože tato tahová strategie není úplnou katastrofou, popisují ji recenzenti jako povrchní a snažící se využít slavného jména seriálu Netflixu.

Mezi další zajímavé propadáky patří jednoznačně FIFA 20 pro Nintendo Switch nebo totálně zabugovaný wrestling WWE 2K20, za který Sony dokonce vracelo peníze.

  1. Eternity: The Last Unicorn (PS4) – průměr hodnocení: 36
  2. Left Alive (PS4) – průměr hodnocení: 37
  3. Blades of Time (Nintendo Switch) – průměr hodnocení: 38
  4. Contra: Rogue Corps (Nintendo Switch) – průměr hodnocení: 40
  5. Dollhouse (PS4) – průměr hodnocení: 41
  6. WWE 2K20 (PS4) – průměr hodnocení: 43
  7. FIFA 20: Legacy Edition (Switch) – průměr hodnocení: 43
  8. Submersed (PS4) – průměr hodnocení: 44
  9. Generation Zero (PS4) – průměr hodnocení: 45
  10. Narcos: Rise of the Cartels (PC) – průměr hodnocení: 45
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na