Nejlepší herní klávesnice současnosti

V odvětví herních klávesnic jasně vede výrobce Razer, který si již dlouho drží pozici. Na paty mu šlape ale také Asus se svou řadou ROG nebo Corsair. Podívejte se na to nejlepší, co můžete k hernímu počítači pořídit.

Razer Huntsman Elite

Drátový kus techniky s opto-mechanickými spínači, jež jsou ovládány paprskem bez ohledu na to, kde jste klávesnici stiskli, takže jsou až o 30 % rychlejší než mechanické spínače. Klávesnice samozřejmě disponuje antighosting systémem, který bez problému detekuje aktivaci více kláves. Zajímavostí je také otočný spínač hlasitosti, který umožní během vteřiny nastavit správnou hlasitost.

U takovéto klávesnice není nijak překvapující RGB podsvícení, možnost jeho individualizace nebo nastavení různých profilů klávesnice pomocí softwaru Razer synapse 3.

Asus ROG MA01 Claymore

Klasická drátová klávesnice s mechanickými spínači Cherry MX RED a oddělitelnou numerickou částí (připojit ji následně můžete z pravé i levé strany) je pro zastánce kvality, odolnosti a tradičnosti. Klávesnice je vyvedena v hliníku, což zajišťuje bytelnost a stylový design. Samozřejmostí je RGB podsvícení a možnost přepínat mezi profily pomocí softwaru.

Stejně jako následující Corsair má programovatelné makro klávesy, bleskovou odezvu a skvělou výdrž.

Corsair Gaming K95 RGB

Drátová klávesnice s mechanickými spínači a podsvícenými klávesami je pro každého hráče základ. Tahle klávesnice zvládne i podsvícení každé klávesy libovolnou barvou. Samozřejmostí je u ní také 100% antighosting systém, takže stisk více kláves najednou nebude problém.

Pro opravdové fajnšmekry je k dispozici programovatelnost, takže makro příkazy jste ve hrách schopni vyčarovat opravdu zabijácké kombinace útoků, které by se simulovali jen těžko. V klávesnici je k dispozici 8 MB místa, takže do nich můžete ukládat příkazy až do 3 profilů nezávisle na softwaru. Herní klávesnice má také extrémně krátkou dráhu spínačů (1,2 mm), což zajišťuje bleskurychlé reakce. Celá klávesnice je navíc odolná, vyrobená z hliníkové konstrukce.

A co vy, jaké typy her si zahrajete nejraději, oddechové, akční nebo rovnou nějaké hororové?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na