Nejlepší mystery boxy pro hráče v roce 2019 – recenze DrakeMall

V poslední době se v herním průmyslu masivně rozšířily takzvané lootboxy nebo také mystery boxy. O co jde? Zjednodušeně řečeno si ve hrách můžete za stanovenou částku pořídit svého druhu „bedýnku“, ve které se skrývá překvapení. Dopředu víte pouze to, jaké možnosti jsou pro vás nachystány, ale nevíte, co přesně bude ukrývat vámi pořízený mystery box. Může to být drobnost, kterou zrovna nepotřebujete, ale zároveň úžasná věc, kterou jste si dlouhou dobu přáli. Ostatně, moment překvapení je důležitou součástí těchto krabiček a jedním z velkých důvodů, proč si je hráči v posledních letech tolik oblíbili.

Zatímco lootboxy jsou obvykle omezené na samotné herní prostředí a je možné v nich získat pouze předměty digitálního charakteru, fenomén tajenkových boxů se rozšířil i mimo videohry a stal se svým způsobem hrou samou o sobě. Tak se zrodil fenomén mystery boxů, na který se dnes blíže podíváme, a to konkrétně v recenzi DrakeMall, což je jedinečná internetová služba, která zážitek z boxů s překvapením posunula do nové roviny a získává si stále větší popularitu nejen na světovém trhu, ale také v České republice.

Co to jsou mystery boxy?

Jak už jsme zmínili, fenomén lootboxů se zrodil v počítačových hrách. Průkopníky v tomto směru byly tituly jako Overwatch od Blizzardu nebo Counter-Strike: Global Offensive (CSGO). Zpočátku šlo jen o zajímavý doplněk herního zážitku, který si hráči mohli pořídit za virtuální měnu. Postupem času se ale z lootboxů zrodil opravdový byznys, kdy se virtuální boxy s překvapením začaly prodávat za skutečné peníze. A hráči je kupovali jako diví!

Celé záležitosti si nemohly nevšimnout ani internetoví obři v čele s Amazonem, Ebay nebo Etsy. Ti už neprodávali lootboxy ve hrách, ale takzvané mystery boxy. Brali to však jen jako využití příležitosti a doplnění svých primárních služeb. Opravdový průlom přišel až se službou DrakeMall, která se zaměřila na mystery boxy výhradním způsobem. Věnuje se pouze jim a snaží se to dělat co možná nejlépe, a právě proto jsou zkušenosti zákazníků s DrakeMall tak dobré.

DrakeMall uchopil princip lootboxů jedinečným způsobem. Vzal lucky boxy z videoher a umístil je na svou webovou stránku. Pro jejich zakoupení a následné otevření už tak nepotřebujete žádnou hru ani v ní nemusíte být přihlášení. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky boxů s překvapením a užít si ten zážitek z otevírání. Z logiky věci tak v tomto případě nejde o virtuální věci, nýbrž věci fyzické a skutečné. Získat tak můžete skutečně hodnotné výhry.

Není DrakeMall podvod?

DrakeMall je velkou a zavedenou společností, která každým rokem roste, protože zákazníci jsou s jejími službami spokojení a využívají jich stále více. Jde o robustní internetovou platformu zaměřenou na specifický prodej prostřednictvím mystery boxů. Stále jde ale v první řadě o prodejce, který vám kromě zboží poskytne také radost z momentu překvapení.

DrakeMall působí po celém světě a nemůže si dovolit své zákazníky zklamat. To by se v internetovém prostředí rychle rozkřiklo a službu by brzy nikdo nepoužil. Společnost tak skutečně není nějakou fake identitou, což ostatně dokládají také unboxing videa, která spokojení zákazníci pořídili z produktů, které jim DrakeMall zaslal. Mimochodem, společnost zasílá po celém svět, a to včetně České republiky.

Mystery boxy pro hráče: PS4 Pro nebo Xbox One X za nejnižší cenu

DrakeMall si dobře uvědomuje, z jakého prostředí mystery boxy vzešly, a tak velkou měrou cílí na hráče. V nabídne má proto celou řadu bedýnek, které jsou zajímavé pro všechny, kdo milují videohry.

Přemýšlíte například nad pořízením nové herní konzole? A proč to nezkusit třeba právě tímto způsobem? Když se to povede, jde o jednoznačně nejlevnější způsob, jak k novému zařízení jako je Playstation 4 pro nebo Xbox One X přijít.

Uveďme si příklad. V nabídce je možné najít takzvaný Playstation Case za 22,99 dolaru, což je přibližně 500 Kč. Rychlým rozkliknutím zjistíte, jaké odměny v něm můžete získat. Pravdou je, že takřka všechny svou hodnotou pořizovací cenu balíčku převyšují. Jsou zde například herní tituly jako Assassin’s Creed: Odyssey nebo Monster Hunter: World pro PS4 Pro, ale právě také samotná konzole Playstation 4 Pro nebo zařízení Playstation VR. To už stojí za zkoušku, co říkáte?

Obdobně je na tom takzvaný Xbox Case, ve kterém můžete kromě ovladače či her jako Need for Speed Payback a Forza Horizon 4 vyhrát nejvýkonnější herní konzoli současnosti, kterou je Xbox One X. Mimochodem, tento mystery box je aktuálně v akci za 20,69 dolaru. Zahrát si tak můžete za částku pod 500 Kč.

Myslíte si, že to není možné? Jistě, ne vždy se vám povede získat novou herní konzoli napoprvé. Ale při ceně balíčků je možné zkoušet to několikrát, čímž si také užijete adrenalinovou zábavu. A že konzoli opravdu vyhrát lze, o tom se můžete přesvědčit na následujícím videu, ve kterém jeden šťastlivec vyhrál Nintendo Switch, po kterém dlouho toužil.

Závěr

DrakeMall je skutečně zajímavou a lákavou službou, kterou je radost objevovat. Její provozovatelé navíc neustále obnovují sortiment, aby byl nejen pro hráče dostatečně atraktivní. Navíc služba nabízí spoustu vychytávek jako je možnost prodat výhru a pořídit si za její cenu něco, co chcete více. Zkrátka takový směnný obchod, což je další nadstavba, kterou všichni opravdoví hráči jistě ocení.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na