Nejlevnější Xiaomi Redmi Note 7 64 GB na trhu. Využijte slevový kód

Společnost Xiaomi se daří nejen v našich luzích a hájích, a tak uvádí jeden atraktivní model chytrých telefonů za druhým. Jedním z těch nejnovějších je Xiaomi Redmi Note 7, který je určen pro široký segment zákazníků, protože nabízí skutečně jedinečné schopnosti za překvapivě nízkou cenu. A tu teď můžeme ještě snížit.

Xiaomi Redmi Note 7 pohání osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 s frekvencí až 2,2 GHz, který doplňuje solidní kapacita operační paměti (4 GB RAM). To už je kombinace, se kterou dokážete leccos, například plynule rozpohybovat jemný 6,3palcový displej s rozlišením 2340 x 1080 bodů. To je vyšší rozlišení, než co nabízí řada televizorů a logicky tak zajistí, že uvidíte i ty nejmenší detaily.

Asi největší předností Xiaomi Redmi Note 7 je duální fotoaparát s umělou inteligencí, který nabízí kvalitu 48 MPx + 5 MPx. Podobné foťáky byly dosud zvykem u telefonů, které s cenou začínaly nad deseti tisíci korunami. To, že se budete moct náležitě rozparádit, potom zajistí baterie s dostatečnou kapacitou 4000 mAH.

Xiaomi Redmi Note 7 představuje velmi vyvážený mobilní telefon, který stojí za těch 5799 Kč, za něž se standardně prodává. Pokud však v obchodě GearVita využijete slevový kód GVN7, dostanete se na cenu ještě výrazně atraktivnější, a sice 4780 Kč.

Internetový obchod GearVita zasílá do České republiky, přičemž dodání by mělo trvat tři až devět dní. Podívat se můžete také na další produkty Xiaomi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na