Netflix našel producenta pro seriál o Zaklínačovi

Zaklínač 3: Divoký hon

Seriál na motivy románové a v posledních letech především videoherní série Zaklínač nabírá konkrétní obrysy. Společnost Netflix oznámila, že pro něj našla producentský tým.

Ten jako hlavní producentka tvoří Lauren Schmidt Hissrich, která má zkušenosti se seriály jako Daredevil nebo The Defenders, a výkonný producent Sean Daniel se svou společností Sean Daniel Company. Dalšími producenty jsou Tomek Baginski a Jarek Sawko.

Hra se postarala o popularitu

Netflix si od seriálu o Zaklínačovi slibuje mnoho. Jde o jeden z projektů, kterými chce zaujmout publikum v Evropě, v tomto případě pak ponejvíce v její střední a východní části. Značka má však tu výhodu, že jí v posledních letech zpopularizovala videoherní série, která si získala oblibu po celém světě. Ostatně, pokud by hry od polského CD Projektu RED, dalo by se s úspěchem pochybovat o tom, že by seriál vůbec vznikl.

Viceprezident Netflixu, Erik Barmack, se nechal slyšet, že už se nemůže dočkat zajímavých a zábavných charakterů ve světě plném tajemství a nebezpečí. Zatím však neupřesnil, kdy seriál můžeme očekávat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na