Neverwinter Nights: Enhanced Edition vyjde koncem března. Jde o vylepšenou verzi legendárního RPG

Vývojářské studio Beamdog pokračuje ve své úctyhodné práci oživování, modernizování a rozšiřování klasických RPG titulů. Po peckách jako Baldur’s Gate, Planescape Torment nebo Icewind Dale přišla řada na přeci jen novější, ale také už notně zaprášené Neverwinter Nights.

Existuje spousta hráčů, kteří nedají na tento kousek od Bioware z roku 2002 dopustit a jistě se těší na vydání Neverwinter Nights: Enhanced Edition. Už nemusí čekat dlouho, protože hra vyjde už 27. března.

Rozšířená edice Neverwinter Nights nabídne především vyšší rozlišení a lehkou grafickou modernizaci. Vzhledem k tomu, že vyjde na Steamu, využili autoři nabízejícího se propojení dobrodružného módu hry, ve kterém vytváříte vlastní příběhy, s platformou Steam Workshop. Jejím prostřednictvím se budou snadno šířit mezi ostatní hráče a hra se tak jistě brzy dočká spousty fanouškovského obsahu.

Pokud si Neverwinter Nights: Enhanced Edition předobjednáte, budete automaticky zařazeni do programu Head Start. Díky němu se dříve než ostatní dostanete k obsahu, který pro hru plánují vytvářet sami autoři. Už teď chystají i nějaké ty příběhové moduly.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na