NHL 19 nabídne novou technologii bruslení. Hokejisté se budou pohybovat skutečně na hraně, podívejte se na trailer

Nedávno oznámené NHL 19 dostává svou povinnou porci marketingu a v rámci toho novým trailerem představuje implementaci technologie Real Player Motion. Ta v případě sportů od Electronic Arts není ničím kdovíjak novým, ostatně využívaly jí minulé ročníky sérií FIFA nebo Madden, ale v hokeji se dosud neobjevila. Snad proto, že její použití na hokejisty není úplně snadné.

Na videu technologii Real Player Motion představuje hlavní tvář NHL 19, kterou je Connor McDavid. Zjednodušeně řečeno, tato technologie umožní ještě přirozenější pohyb hokejistů, než jaký hra nabízela dosud. Poznáte to zejména právě u špičkových hráčů McDavidova formátu, kteří se po celou hru pohybují doslova na hraně bruslí a neustále dělají rychlé, někdy i překvapivé pohyby. Ty série dosud nedokázala tak věrohodně zobrazit, což se nyní změní.

NHL 19 vyjde 14. září na Xbox One a Playstation 4, PC letos bohužel opět vynechá.

NHL 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
SpawN
Host
SpawN

Ať jdou do prdele blbci. Kde je nový engine ? Idioti zase stránek engine s pár vylepšení tak co to je ? A za to chtějí 1900 Kč ? Ať si to už strčí do prdele

Jiri
Host
Jiri

Další keci a nic jiného. Kdyby radši udělali pořádnou opravu pravidel a to že mantinel je pevná věc. Radši malou kraviny o bruslení a to že hru po vydání totálně dokurvej a udělaj ž toho arkadovou sracku ani slovo.