NHL 20 opět nevyjde na PC. Zaštítí ho hvězdný Auston Matthews

Společnost Electronic Arts oznámila, že na obalu nového ročníku dlouholeté série NHL se bude skvět hvězdný hokejista klubu Toronto Maple Leafs, Auston Matthews. “Když jsem vyrůstal, vždy jsem obdivoval hráče, kteří se dostali na obal této hry. Je to velká čest a já jsem hrdý na to, že mohu reprezentovat svou organizaci,” dodal k tomu samotný Matthews. Oznámení NHL 20 proběhlo tradičně v rámci předávání cen NHL Awards. Nechyběl ani první trailer hry.

Tento rok chce vývojářské studio EA Vancouver navázat na loni představenou technologii Real Player Motion, která je navržena tak, aby se hráči pohybovali maximálně přirozeně. Novinka pak nabídne vlastnost zvanou Signature Shots. Zjednodušeně řečeno budou mít hvězdní hráči jako právě Matthews nebo třeba Alexandr Ovečkin či P.K. Subban typický střelecký styl. Autoři pracují také na vylepšení animací přihrávek a přebírání puku, stejně jako na zcela nových animacích střel. To jsou ale pochopitelně vylepšení, které od nového ročníku hráči tak nějak automaticky čekají.

NHL 20 - screenshoty
« 1 z 5 »

Kromě toho se mohou těšit také na navázání na World of Chel, což je online mód, který slavil úspěch v NHL 19. Přírůstek se bude jmenovat Elimination a nabídne turnaj v survivalovém stylu ve formtu NHL Ones a NHL Threes. Výrazně by se měl vylepšit komentář zápasů.

NHL 20 vyjde již tradičně po prázdninách, a to 13. září 2019. Těšit se mohou majitelé Playstation 4 a Xbox One. S PC verzí se – jak už se stalo nemilou tradicí – nepočítá.

NHL 20 – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na