Nová Mafia ve fantastické grafice. Podívejte se na první trailer

Foto: Mafia: Definitive Edition

Oznámení Mafia: Definitive Edition, tedy fakticky remaku nejúspěšnější a nejznámější české hry historie, vzbudilo u tuzemských i zahraničních hráčů velké nadšení. Většina lidí, kteří Mafii hráli, na ni mají skvělé vzpomínky, které už přitom tak trochu zaprášil čas, a tak si je rádi oživí, obzvlášť pokud si přitom užijí moderního grafického zpracování. Dá se očekávat, že mezi pamětníky bude mít definitivní edice Mafie obrovský úspěch.

Vydavatel Take Two ale jistě doufá také v přilákání zcela nové skupiny hráčů, kteří v roce 2002, kdy Mafie vyšla, byli moc mladí nebo dokonce ještě nebyli na světě. Málo platné, ale z hlediska provedení mafiánského námětu je český hit zatím nepřekonaný. A vzhledem k tomu, že toto téma o drsných chlápcích ctících svá vlastní pravidla nestárne, je remake tak trochu sázkou na jistotu.

Za vývoj je zodpovědné studio Hangar 13, což je asi největší potenciální úskalí celého projektu. Tito tvůrci jsou totiž zodpovědní za nepříliš povedenou Mafii 3. Právě její engine bude remake jedničky používat, což samo o sobě není špatné rozhodnutí. Autoři však už deklarovali, že budou provádět určité změny v příběhu, a tak nezbývá než doufat, že k tomu přistoupí citlivě.

Příjemným překvapením je fakt, že se Mafia: Definitive Edition dočká českého dabingu. Ten bude vzhledem k chystaným změnám zapotřebí zpracovat zcela nanovo. Jde tak mimo jiné o důkaz toho, jak moc český distributor Cenega úspěchu hry na našem trhu věří.

Čtěte také: Mafia 4 se má odehrávat v Las Vegas 70. let

Mafia: Definitive Edition vychází 28. srpna 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Mafia: Definitive Edition – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 21 Prumer: 3.9]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Shorty
Host
Shorty

aspon Cesky trailer by mohli ukazat dpce

Fnuk
Host
Fnuk

Česky budou ve hře jen titule. Na náš trh už se v celku jebe. Ani Český hry nebudou Česky.

Raze
Host
Raze

Český dabing tam bude, ale podle všeho se na něm teprve pracuje. Jedním z dabérů je Libor Hruška, jen se zatím neví koho bude dabovat. A taky na něm bude pracovat i Petr Rychlý, dabér Paulieho v původní Mafii. Koukněte na vortex.cz

Raze
Host
Raze

Dát při první prezentaci traileru, který je vysílán po celém světě, český dabing. Hm.. hm.

Vlk
Host
Vlk

Neumíš anglicky nebo co?