Nová tajná hra od Blizzardu? Podle všeho multiplayerová akce s vozidly

To na čem zrovna pracuje vývojářské studio Blizzard, patří k tradičně nejpřísněji střeženým a také nejzajímavějším tajemstvím herní branže. Nejinak je tomu v současnosti, kdy početní fanoušci produkce tohoto studia čekají, co talentovaní vývojáři oznámí za nový titul. Bude to pokračování Overwatche, Hearthstone nebo snad Diablo 4 či Warcraft 4?

Na webu Resetra se nyní objevily skeny pracovní inzerce Blizzardu, z níž se dají vyčíst zajímavé informace. Společnost hledá seniorního designéra, který by se podílel na vývoji nové online akce. Ta má přitom následující specifika:

  • Řeč je o kompetitivní multiplayerové střílečce.
  • Nabídne více herních módů.
  • Bude obsahovat vozidla.
  • Postavy budou mít individuální schopnosti nad rámec zbraní.

Co to tedy nakonec bude? Popis by odpovídal rozšíření Overwatche nebo rovnou jeho pokračování, ale v takovém případě by inzerce byla zřejmě vedena pod touto značkou a nikoliv pod značkou tajného projektu.

Můžeme tak spekulovat, že Blizzard v nějaké formě opráší nápad udělat akci v univerzu Starcraftu. Ten už jednou měl, ale projekt Starcraft: Ghost nikdy nedokončil.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na