Nové Need for Speed je na spadnutí. Představit se může už v Kolíně

Pro tento rok plánuje společnost Electronic Arts nový díl poněkud zaprášené a v posledních letech ostouzené závodní série Need for Speed. První informace by na sebe neměly nechat příliš dlouho čekat, jak informoval šéf EA, Andrew Wilson, ve finanční zprávě určené investorům. Tvůrci přitom marketingové snažení upínají ke Gamescomu, který proběhne koncem srpna v německém Kolíně nad Rýnem.

Tip na článek:  Need for Speed: Payback se reparát nepovedl - recenze

V úvahu tak připadá odhalení Need for Speed 2019 krátce před tímto veletrhem, který si získává stále výsadnější postavení i u tak velkých vydavatelů, jako je právě Electronic Arts. Na samotné akci bychom se pak o hře mohli dozvědět více a vyloučeno není ani to, že se zde hra představí v hratelné podobě. Ostatně, samotné vydání bude následovat maximálně pár měsíců poté.

Zajímavého úniku informací se pak dopustil rakouský internetový obchod gameware.at. Ten do své databáze zařadil titul Need for Speed: Heat, který krátce poté opět odstranil. Je však dosti diskutabilní, zda by EA sdílelo utajené informace s relativně bezvýznamnými obchodníky. Možná tak šlo pouze o snahu přiživit se na známé značce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Poslední dobou jsem se vrátil k starým dílům 2-6 ty soundtracky jsou excelentní ty nové se můžou jít zahrabat a taky rád hraju s Mercedesem clk gtr a ten v těch nových slataninách není