Nově oznámené Gran Turismo 7 vyjde pro Playstation 5

Foto: Gran Turismo 7

Vývojářské studio Polyphony Digital potvrdilo sedmý díl série Gran Turismo pro herní konzoli Playstation 5. V rámci včerejší prezentace ukázali autoři první záběry z hraní těchto závodů. V traileru se pak můžete podívat na sestřihy ze závodu a pochopitelně také grafické finesy, jimiž se Gran Turismo vždy vyznačovalo.

Gran Turismo 7 bude mít například funkci “GT Town”, prostřednictvím které budete ovládat menu jako speciální události, GT Cafe a tuningové možnosti. V tomto případě si budete moct za herní měnu v obchodě pořídit dodatečné autodíly, mimo jiné filtr, výfuky nebo odpružení. Kromě toho se v traileru můžete podívat také do kokpitu a přesvědčit se o míře detailu, kterou autoři hře věnují.

Tvůrci už loni potvrdili, že na novém Gran Turismu pracují – tehdy ještě bez dalších detailů a pouze s prohlášením, že půjde o kombinaci “minulosti, současnosti a budoucnosti”.

Gran Turismo 7 zatím nemá datum vydání a je tak otázkou, zda stihne uvedení Playstation 5 na trh. To je v plánu na konci tohoto roku. Vzhledem k minulosti Polyphony Digital a délce jeho vývojových cyklů bychom na to příliš nespoléhali.

Gran Turismo 7 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na