Nově oznámený Suicide Squad: Kill the Justice League od autorů Batmana vypadá fantasticky

Všichni fanoušci DC se můžou těšit na novou hru z tohoto universa: Suicide Squad: Kill the Justice League která vyjde pod taktovkou společnosti Warner Bros.

Suicide Squad: Kill the Justice League je nová žánr ohýbající akční adventura, kterou budete moct hrát sólo a nebo v kooperaci se čtyřmi hráči online. Hra vychází z ikonických postav DC a byla vyvinuta Rocksteady Studios, kteří stojí za kritiky uznávanou sérií Batmah: Arkham a kombinuje tak charakteristickou příběhovou hru s akční střílečkou z pohledu třetí osoby tak, aby poskytla perfektní herní zážitek jako žádná jiná.

Hra bude obsahovat originální příběh ze světa DC universe a bude se odehrávat v otevřené mapě Metropolis. Příběh sleduje partičku Suicide Squat, kterou tvoří Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang and King Shark, kteří musí podniknout nelehkou misi za záchranou Země, a zabit její nejlepší DC hrdiny z The Justice League. Každá postava má svůj jedinečný styl boje a možnosti zbraní.

Všichni čtyři DC Super Villains, jsou ohroženi výbušninami, které byly vloženy do jejich mozků. A tak nemají jinou možnost, než se spojit a provést tento úkol jako součást nechvalně známé Task Force X Amandy Wallerové.

Hráči si budou moct hru přizpůsobit podle toho, jestli hrají sami nebo ve spolupráci s přáteli, stejně tak jako přepínat mezi postavami dle libosti.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na