Seriálový Zaklínač v novém videu

Netflix se pochlubil krátkým teaserem k chystanému seriálu The Witcher – Zaklínač. Video prezentuje krátké úseky, které dávají tušit značnou výpravnost celého díla. Na seriálu se podle všeho nešetřilo, přestože tvůrci se před pár dny nechali slyšet, že by raději nebyli srovnáváni s Hrou o trůny nebo Pánem prstenů.

Kromě hlavního hrdiny Geralta (Henry Cavill) v teaseru uvidíte také Yennefer (Anya Chalotra) a Ciri (Freya Allan). Toto video by přitom mělo být jen malým předkrmem před opravdovým trailerem, který Netflix chystá na konec tohoto měsíce.

Ten by se měl ukázat v rámci akce Lucca Comics and Games, kde na jednom z panelů bude přítomna showrunnerka seriálu Lauren S. Hissrich spolu s autorem předlohy, spisovatelem Andrzejem Sapkowským. Chybět by neměly ani představitelky obou hlavních ženských rolí.

Tento trailer by pak pravděpodobně měl obsahovat také datum uvedení seriálu Zaklínač, se kterým se počítá ještě do konce tohoto roku.

Zaklínač (The Witcher) – teaser

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Ten herec není úplně jako herní Geralt ale myslím že to byla dobrá volba jeho obsadit.
Doufám že ostatní postavy budou podobné hře aspoň jak Cavill Geraltovi.
Když by měla být Triss nebo Yen nějaká opice tak to by dojebali.

Martin
Host
Martin

Kdyby jste měl více informací, věděl by jste že vzhled postav má být věrný knižní předloze, ne herní. Ono by to taky chtělo zvednout zadek od PC a třebas si přečíst nějakou tu knížku. Tohle bude pro seriál velký problém protože větší část fanoušků zaklínače zná pouze pc hry a myslí si jak o tom moc vědí.

Martin
Host
Martin

Až na to, že vzhled postav v seriálu moc neodpovídá ani té knižní předloze.