Novinky ze streamovací služby GeForce NOW

Foto: GeForce Now

Streamovací služba GeForce NOW přináší hráčům plnohodnotný zážitek ze hraní, nízkou latenci a grafiku s podporou ray tracingu na téměř kterémkoliv zařízení. S rozšiřováním počtu registrovaných hráčů o miliony se také vyvíjí katalog her, které je možné téměř okamžitě ve službě spustit.

Ubisoft, Epic, Bungie a Bandai Namco a stovky dalších vydavetlů a vývojářů umožnili streamování svých her v rámci GeForce NOW. Získávají tak přístup k rostoucí základně hráčů PC her bez nutnosti dalšího vývoje.

Prodloužená zkušební doba GeForce NOW přinesla možnost vylepšit knihovnu herních titulů. I když někteří vývojáři a vydavatelé stále vyhodnocují jejich strategii pro cloudové hraní, většina z nich GeForce NOW velmi podporuje. Třicet ze čtyřiceti nejhranějších her na Steamu je již nyní možné streamovat v GeForce NOW. A probíhají práce na zpřístupnění více než 1 500 nových titulů ve službě.

Ubisoft s plnou podporou GeForce NOW

Řadia AAA titulů od společnosti Ubisoft dostupných v rámci Uplay i jiných obchodů již jsou v GeForce NOW podporovány. Nově katalog titulů čítá kompletní série Assasin‘s Creed a Far Cry. Více her od Ubisoftu dorazí v průběhu následujících týdnů.

Ubisoft plně podpruje NVIDIA GeForce NOW s plným přístupem k našim PC hrám z Ubuisoft Store nebo jiných podporovaných obchodů,“ říká Chris Early, seniorní viceprezident pro partnerskou spolupráci ve společnosti Ubisoft. „Věříme, že jde o nejlepší technologii, která přináší stávajícím i novým hráčům na PC high-end zážitek s více volbami jak a kde si mohou své oblíbené hry užít.“

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege již patří mezi nepopulárnější tituly společnosti Ubisoft ve službě a patří mezi řadu známých titulů a sérií: Assassin’s CreedFar CryFor HonorTom Clancy’s Ghost ReconTom Clancy’s Rainbow SixTom Clancy’s The Division a Watch Dogs.

Vývoj knihovny GeForce NOW

S přípravami na komerční službu v červenci budou do konce května hry přidávány i odebírány.

Probíhá spolupráce s digitálními obchody, jejímž cílem je umožnit vydavatelům označit hry pro streamování v rámci GeForce NOW už při jejich vydání. Pomůžete to knihovnu rychleji rozšířit o nové tituly a také zajistit stabilní nabídku.

Mezi tím společnost NVIDIA usiluje o převedení co nejvyššího počtu her do GeForce NOW. O titulech, které platformu opustí se bude snažit dávat hráčům co nejvíce vědět. Hry od Warner Bros. Interactive Entertainment, XBOX Game Studios, Codemasters a Klei Entertainment budou ze služby odstraněny v pátek 24. dubna s nadějí, že se v budoucnosti vrátí.

Každý čtvrtek bude v rámci Game Ready na GeForce NOW probíhat pravidelné přidávání nových her i po větších dávkách v průběhu celého dubna a května.

Nejlepší hry na GeForce NOW

Stovky vydavatelů zpřístupnily své hry pro streamování na GeForce NOW. Patří mezi ně i nejpopulárnější hry z platformy Steam jako Destiny 2, Counter-Strike: Global Offensive, Hearts of Iron IV, Mount & Blade II: Bannerlord, Rust, Warframe a Wolcen: Lords of Mayhem.

Už teď vidíme, že většina našich stávajících hráčů využívá GeForce NOW ke stremování Destiny 2, aby jej mohli hrát kdykoliv a kdekoliv se svými přáteli,“ říká Gary Clay, ředitel produktového managementu v Bungie. „Destiny 2 je nyní free to play a nás těší, že takto ve spolupráci se společností NVIDIA můžeme přivítat ještě více hráčů do naší rostoucí komunity Strážců. I ty, kteří dříve nedosáhli na minimální požadavky na výkon.“

Většina vydavatelů vidí v GeForce NOW cestu, jak oslovit nové hráče. A ti stávající získají možnost užívat si své oblíbené hry na dalších platformách.

Vidíme nárůst hráčů od Dark Souls III po Tekken 7 a můžeme to připsat GeForce NOW hráčům,“ říká Katsuhiro Harada, exekutivní producent v Bandai Namco. „Služba je skvělou příležitostí jak se noví hráči dostanou k našim nadcházejícím hrám a ti stávající si je nadále budou moci vychutnávat.“

GeForce NOW se bude na platformu nadále snažit přinést to nejlepší z PC her. Už nyní je k dispozici široký výběr od skvělých vývojářů a postupem času budou i další sdílet vize, jak rozšířit komunitu PC hráčů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 2]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na