Nový díl legendární série Commandos vyjde na PC a next-gen konzole

Legendární série taktických strategií Commandos bude mít pokračování. Oznámila to společnost Kalypso, která v tiskové zprávě uvedla, že nový díl Commandos vzniká v dosud bezejmenném vývojářském studiu ve Frankfurtu nad Mohanem, které bylo založeno primárně za tímto účelem. Hra vyjde nejen na PC, ale také na příští generaci konzolí, tedy Playstation 5 a Xbox Project Scarlett.

Pozici šéfa studia obsadil Jürgen Reusswig, který v minulosti pracoval jako ředitel studia Sunflowers a obchodní ředitel Games Distillery. “Jsem hrdý a zároveň šťastný, že další rozvoj série Commandos – klasické taktické strategie – se bude odehrávat v Německu. Projekt takové velikosti je v Německu stále spíše výjimkou a zároveň představuje velkolepou šanci pro nadšené vývojáře. Jsem přesvědčen o tom, že značka Commandos a tento konkrétní projekt budou zajímavé jak pro zkušené vývojáře, tak pro nováčky.

Z toho vyplývá, že nové studio ve Frankfurtu stále především hledá nové zaměstnance a do ostré fáze vývoje dalšího dílu Commandos se teprve pustí. Pakliže byste měli zájem se na projektu podílet, seznam pozic je vám k dispozici.

Společnost Kalypso získala práva na značku Commandos před pár lety a v lednu příštího roku plánuje vydat remaster druhého dílu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na