Nový díl slavné akční série se má jmenovat Battlefield 5. Odehrávat se bude ve druhé světové válce a zahrne mikrotransakce

Dřívější spekulace se zdají být potvrzeny. Hned několik zdrojů s informacemi z nitra vývojářského studia uvedlo, že další Battlefield se bude odehrávat ve druhé světové válce. Nebude se však jmenovat Battlefield 2, nýbrž Battlefield V, což do číslování série vnese opět trochu zmatku.

Battlefield 5 má vyjít ještě letos, což ostatně odpovídá dřívějším vyjádřením společnosti Electronic Arts, která uvedla, že se letos dalšího Battlefieldu určitě dočkáme.

Dobře informované zdroje hovoří o tom, že hra bude definitivně obsahovat lootboxy a mikrotransakce. EA tedy po debaklu Star Wars: Battlefront 2 od tohoto modelu neupouští. Přeci jen ho ale chce udělat pro hráče přívětivější, a tak by v lootboxech měly být obsaženy především kosmetické předměty. Proto také nepřekvapí, že možnosti individualizace vlastní postavy budou dosud největší v historii série.

Na oficiální oznámení Battlefieldu 5 bychom už neměli čekat příliš dlouho. Electronic Arts ho pravděpodobně představí na své akci EA Play Event, která bude předcházet veletrhu E3. Jiné zdroje mluví o tom, že traileru se dočkáme ještě dříve.

Existenci Battlefieldu V má mimo jiné dokazovat uniklý snímek obrazovky ze hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na