Nový film na motivy Dooma upoutal překvapivě špatným trailerem. Studio id Software se od něj distancuje

Krátce po oznámení nového filmového zpracování slavné videoherní značky, které ponese název Doom: Annihilation, vypustila společnost Universal 1440 spadající pod mediální moloch Universal Pictures první trailer nového díla. V něm se můžete podívat, jak se mariňáci postaví pekelným kreaturám.

Na traileru ale nejvíce ze všeho překvapí to, jak špatně provedený je. Pravděpodobně to souvisí s tím, že chystaný snímek bude ryzím béčkem, které dokonce ani nemíří do kinosálů, ale představí se rovnou na multimediálních nosičích a na streamovacích platformách.

Mnoho hráčů na Youtube označuje Doom: Annihilation jako předčasný aprílový žertík. Video už získalo 13 tisíc negativních hlasů a necelou tisícovku pozitivních. Ohlas na něj je tak špatný, že se ke slovu muselo přihlásit i vývojářské studio id Software, které stojí za herní sérií Doom. “Na tomto snímku se nepodílíme,” zní lakonická zpráva na Twitteru.

Režii Doom: Annihilation vede Tony Giglio, který stál například za snímkem S.W.A.T.: Under Sige. Hotovo má být na podzim tohoto roku. Nejde přitom o první filmovou adaptaci Dooma. Ta se datuje do roku 2005 a jednu z hlavních rolí si v ní střihnul Dwayne Johnson. Snímek byl vnímán rozporuplně, ale nelze říct, že by zcela propadl.

Doom Annihilation – trailer

https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=DinN__0fBj0

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na