Nový Flight Simulator bude obsahovat všechna letiště světa. Celkem jich má být 37 tisíc

Foto: Microsoft Flight Simulator

Vývojářské studio Asobo si na sebe ušilo pěkný bič, když se do svého Flight Simulatoru 2020 rozhodlo integrovat veškerá letiště, kolik jich na světě je. Na druhou stranu – letiště jsou pro tento titul tradičně velmi důležitá, a tak nepřekvapí, že se na ně autoři zaměřili.

Už předchozí díl – Flight Simulator X – obsahoval úctyhodnou řádku letišť, kterých bylo celkem 24 000. Chystaný kousek se ale v tomto směru ještě povážlivě rozroste a nabídne celkem 37 000 aeroportů, čímž fakticky pokryje celý svět. Od menších regionálních letišť až po velké mezinárodní vzdušné přístavy – najdete tu vše, na co si vzpomenete. Přistávat a vzlétat tak budete na malých ostrovech, v horách i na všech kontinentech.

Část práce je pochopitelně zautomatizovaná na základě satelitních obrázků, ovšem prakticky každé letiště si vyžádalo také slušnou porci ruční práce. Autoři si dali záležet na malých detailech jednotlivých letišť, které mají hráče potěšit. Celkem 80 nejnavštěvovanějších a “nejhranějších” letišť potom dostalo speciální péči a tvůrci se jim věnovali opravdu intenzivně.

Ostatně, jak se vývojáři na aeroportech v Microsoft Flight Simulatoru vyřádili, se můžete podívat v přiloženém videu.

Flight Simulator 2020 má vyjít ještě letos, a to na Xbox (One, Series X) a Windows 10.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na