Nový přehled na Steamu prozradí, kolik jste utratili za hry. Prohlížejte jen na vlastní nebezpečí

Foto: Steam

Pakliže roky hrajete tituly jako Dota 2 nebo Team Fortress 2, pravděpodobně nebude hodnota vašeho účtu na Steamu dosahovat nikterak dramatických hodnot. Ale v případě, že si rádi kupujete každý blockbuster a pak ještě hojně doplňujete knihovnu v nejrůznějších slevových akcí, zřejmě z vás má Valve coby provozovatel Steamu velkou radost.

Na to, jak velká tato radost je, se můžete nově podívat v nové statistice. Ve Steamu ji najdete pod pod hodnotami vašeho účtu. Přehled se zaobírá třemi kategoriemi: TotalSpend, OldSpend a PWSpend. První kategorie zahrnuje veškeré výdaje, které jste na svém Steam účtu kdy provedli. OldSpend naopak počítá pouze útratu do dubna 2015. Třetí kategorie je potom určena zejména pro čínské hráče, kde se o distribuci her stará společnost Perfect World, tedy PW.

Než se ale do přehledu podíváte, raději si nejprve odpovězte na otázku, zda skutečně chcete vědět, kolik prostředků vydáváte za počítačové hry. Celkovou částkou totiž můžete být nemile překvapeni, obzvlášť při zpětném pohledu na svou knihovnu her, které byste dnes koupili nejspíš za pakatel.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Adam Kolínko
Host
Adam Kolínko

taky to nemůžu najít.

Adam Kolínko
Host
Adam Kolínko

už sem to našel

Henry
Host
Henry

Nikde to nevidím, nemůžete aspoň popsat, kde přesně se ta položka nachází?

Hrach
Host
Hrach

Docela mě zaráží, ze je to napadlo až teď… Ráno sem četl článek na konkurenčním webu, kde odhalili Steam calculator… Je to web, který připočítá celkovou hodnotu knihovny s durazem i na slevy… Takže hráč vidí nejnižší možnou cenu a zároveň i plnou cenu… Tento web používám již pár let, nicméně dnes někdo opět objevil Ameriku… Btw.: Zatím jsem tam jen za 3000 euro…:D

Lukáš
Host
Lukáš

ja to nemuzu najit 🙁

Karel
Host
Karel

84,49 za 96 položek, to ještě jde 😀