Nový příběhový trailer Anthem poprvé ukazuje hlavního nepřítele

Na letošním předávání herních ocenění The Game Awards bylo vývojářské studio Bioware ve formě. Kromě toho, že dalo hráčům přičuchnout k novému Dragon Age, se soustředilo především na své hlavní želízko v ohni, kterým je chystaná online akce Anthem. Do ní ostatně vkládá obrovské naděje i vydavatel Electronic Arts, pro kterého to bude pravděpodobně největší titul příštího roku.

Bioware v novém traileru poprvé představilo příběhové aspekty a také hlavního paducha, kterým je mysteriózní The Monitor. Ten není hrozbou pouze pro hráče, ale pro celý otevřený svět Anthem.

Hráči se coby členové frakce The Dominion, jež disponuje mocnými obleky známými jako “javelins”, musí pokusit zamezit The Monitor v získání artefaktu Anthem of Creation, s jehož pomocí chce tento zloduch stvořit nový svět.

V traileru uvidíte také speciální jednotku Corbis, která se prostřednictvím svých speciálních obleků stará o pořádek ve městě Tarsis. Sentinelové jsou podskupinou Corbis a představují policii herního světa. Je od nich možné přijímat také úkoly.

Anthem vychází 22. února 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Vybraní hráči se do hry dostanou už koncem ledna.

Anthem – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na