Nový příběhový trailer Far Cry New Dawn. Představuje staré nepřátele jako nové spojence

Do vydání Far Cry New Dawn už mnoho času nezbývá, a tak se společnost Ubisoft z plných sil opřela do marketingu tohoto komerčně nadějného projektu. Nejnovějším přírůstkem je příběhový trailer, který zevrubněji představuje sestry dvojčata Mickey a Lou, které tentokrát tvoří hlavní padouchy. Jejich skupina Highwaymen si chce podmanit postapokalyptickou krajinu.

Hráče Far Cry 5 potěší, že se setkají se starými známými postavami. To, že přežil hlavní nepřítel z předchozího dílu, Joseph Seed, už jsme věděli. Ale skutečnost, že s ním budeme muset uzavřít spojeneckou alianci, je překvapivou novinkou. Možná je škoda, že ji autoři prozradili v traileru a nenechali si toto překvapení až do samotné hry.

Samozřejmě ale stále nevíme, zda se Seed dokáže rehabilitovat a promění se alespoň v ambivalentní charakter, nebo zda zůstane tím starým zloduchem.

Ubisoft také prozradil, že Far Cry New Dawn bude pokračovat ve zdůrazňování RPG prvků. Tentokrát se velmi citelně promítnou do zbraní. Ty si budete sami sestavovat a vylepšovat. Nejen vaše, ale také zbraně nepřátel budou mít nově úrovně, na které je dobré dbát. Pokud se pustíte do střetu s protivníkem se silnější zbraní, pravděpodobně se se zlou potážete.

Far Cry New Dawn vychází 15. února, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Far Cry New Dawn – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na