Nvidia omylem prozradila chystanou akci Red Faction: Evolution

Stejně jako v loňském roce, také letos dochází těsně před veletrhem E3 2019 k řadě úniků chystaných, ale dosud neoznámených her. Naposledy ujela společnost Nvidia, která předčasně prozradila titul nesoucí název Red Faction: Evolution.

Stalo se tak v rámci prezentace nástroje Nvidia Ansel, kde se nový zástupce série Red Faction objevil mezi podporovanými hrami. Ansel je softwarem společnosti Nvidia, který umí tvořit mimo jiné 360stupňové screenshoty, jež se pak dají také upravovat.

Posledním dílem série Red Faction byl v roce 2011 Red Faction: Armageddon, což už je přeci je nějaký ten pátek zpátky. V červenci loňského roku pak aktuální držitel práv, společnost THQ Nordic, uvedla na trh remasterovanou verzi třetího dílu – Red Faction Guerilla Re-Mars-tered, která ovšem kdovíjak nenadchla.

Více než 50 neoznámených projektů

Red Faction: Evolution je pravděpodobně jedním z padesátky projektů, které má THQ Nordic rozpracováno, ale zatím je neoznámilo. Společnost už předem deklarovala, že přinejmenším dva tituly oznámí na E3 2019. Nyní se zdá být jasné, že jedním z nich bude také nový Red Faction. Firma totiž uvedla, že v jednom případě půjde o pokračování oblíbené značky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na