Oblíbená dinosauří onlinovka Ark: Survival Evolved míří na mobily. Pro Android a iOS vyjde 14. června

Survivalová onlinovka Ark: Survival Evolved si na PC a konzolích od svého vydání v srpnu 2017 získala značnou oblibu, a tak se její tvůrci rozhodli, že by jí to mohlo slušet také na mobilních platformách s operačními systémy Android a iOS.

Kdo nechce minout možnost věnovat se pravěkému světu a dinosaurům také na cestách, měl by si v kalendáři zaškrtnout datum 14. června 2018, kdy Ark: Survival Evolved vyjde. K dispozici bude zcela zdarma.

Hraní jako na velkých platformách

Hra nabídne původní mapu světa, přičemž oblíbený systém craftingu je totožný s ostatními verzemi. Celkem na vás čeká 80 kreatur, se kterými se budete muset nějak vyrovnat. Pozemní, vodní i létající monstra je možné také ochočit, jak hráči původního Arku dobře ví.

Ark: Survival Evolved bude na mobilech možné hrát buď sólově nebo online s až 60 dalšími hráči. Hra však nenabídne cross-play funkci, takže hráči na Androidech a iOS zůstanou mezi sebou a nebudou se moct propojit s PC a konzolovými hráči.

Smartphone verze budou disponovat přepracovaným uživatelským rozhraním a přizpůsobené ovládání. Standardně jsou free2play, ale kdo bude chtít hrát bez reklam a mít rezervované místo na serverech, může si zaplatit předplatné ve výši 3,99 euro měsíčně nebo 34,99 euro ročně. Nemusíte však mít strach, všechny předměty ve hře lze získat i bez přímých investic.

Ark: Survival Evolved – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na