Oblíbený online titul World of Warships už je i na Steamu. Neuznává ale stávající účty

Jak autoři slíbili, tak také učinili a oblíbená online free2play hra World of Warships je k dispozici také na platformě Steam. Je však třeba začít zcela od znova.

Kdo si hru stáhne a přihlásí přes Steam, musí si založit nový účet. Společnost Wargaming to ospravedlňuje tím, že World of Warships nebyla vyvinuta tak, aby mohla běžet na dvou různých klientech. Proto budou také updaty nahrávány samostatně. Na obsah hry to ale nemá žádný vliv.

Určeno pro nové hráče

Recenze na Steamu od hráčů, kteří už World of Warships vyzkoušeli, jsou rozporuplné. Jak se zdá, mnoho z nich se domnívalo, že svou oblíbenou hru bude moct hrát přes oblíbenou platformu. To se ale vzhledem k tomu, že nemohou použít svůj stávající účet z platformy Wargamingu, nejspíš nestane. Verze na Steamu je tak s největší pravděpodobností určena k tomu, aby zaujala dosud neoslovený okruh hráčů.

World of Warships jsou analogickou hrou k World of Tanks, pouze tanky nahrazují válečné lodě. Online námořních bitev se může účastnit až 24 hráčů. O dlouhodobou motivaci se stará velká nabídka lodí a nejrůznějších upgradů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na