Očekávaná westernová akce Red Dead Redemption 2 se možná dočká Battle Royale módu. Autoři ale nechtějí dělat jen další Fortnite

Šéf společnosti Take Two, Strauss Zelnick, nevyloučil Battle Royale mód pro velmi očekávanou westernovou akci Red Dead Redemption 2. Pro server GameDaily však dodal, že pokud se hra skutečně takového módu dočká, nebude to jen další klon Fortnite.

Red Dead Redemption 2 bude mít podobně jako GTA 5 svou online variantu, tedy jakési Red Dead Online, které bude provozováno dlouhodobě. Právě jeho součástí by mohl být Battle Royale mód, tedy herní varianta, kterou v poslední době proslavily tituly jako Playerunknown’s Battlegrounds nebo Fortnite. “Nikdo si nepřeje další klon Fortnite. Ano, přál bych si, aby Fortnite bylo naše, ale není, a tak je mi k ničemu přát si, abychom Fortnite měli,” dodal Zelnick.

Případné Battle Royale pro Red Dead Online navíc bude pouze jedním z módů, které hra nabídne. Hra podle Strausse Zelnicka přinese množství inovací, které by mohly představovat další velký hit po Fortnite. Přesto se šéf Take Two nedomnívá, že by Red Dead Redemption 5 slavilo tak gigantický úspěch jako předchozí hra vývojářského studia Rockstar, tedy Grand Theft Auto 5. To se ostatně stalo komerčně asi nejúspěšnějším titulem všech dob a v tomto ohledu ho bude velmi obtížné překonat.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října 2018, a to pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Red Dead Redemption 2 - screenshoty
« 1 z 36 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dez1nd
Host
Dez1nd

To je tím, že zdejší články píše někdo kdo tomu vůbec nerozumí.

Petr
Host
Petr

Na pc to rozhodně zatím nevychází…

Samuel Bartušek
Host
Samuel Bartušek

Mohu se zeptat jestli by Red Dead ujeli můj počítač? Geforce GTX 1060 6gb,Intel core i5 inside 3,2 GHz?