Očekávaný japonský opus Shenmue 3 hlásí další odklad. Už nabral dvouleté zpoždění

Turbulentní vývojářský příběh očekávaného pokračování série Shenmue se opět o něco protáhne. Ačkoliv se tvůrci dušovali, že to tentokráte stihnou a Shenmue 3 skutečně vyjde 27. srpna, nakonec se tak nestane. Titul byl odložen na 19. listopadu 2019.

Posun data vydání oznámil na kickstarterové stránce, kde se fanoušci na hru složili, samotný duchovní otec série Yu Suzuki. Podle něj potřebuje Shenmue 3 ještě dodělat a vyladit. Původně měl titul mimochodem vyjít už v prosinci roku 2017. Pokud tak autoři dodrží aktuální termín, bude mít projekt zpoždění dva roky.

Třetí díl Shenmue nemá zrovna malé ambice. Naváže na legendární, 18 let staré Shenmue 2 a dovypráví příběh Ryo Hazukiho. Ten se vydává hledat Lana Dia, vraha svého otce, kterého chce pomstít.

Autoři kladou velký důraz na zpracování soubojů. Ve hře se má objevit celkem sedm různých bojových umění, jež se mají postarat o realisticky působící boje. Chybět nebudou ani RPG elementy, které umožní rozvoj hrdiny.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na