Online akce Paladins konečně vychází. Dosud ji vyzkoušelo 25 milionů hráčů

Po mnoha měsících provozu otevřené betaverze konečně oficiálně vychází online akce Paladins: Champions of the Realm. Stane se tak 8. května, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Vývojářské studio Hi-Rez informovalo o tom, že si hru dosud vyzkoušelo 25 milionů hráčů, což není vůbec špatná výchozí pozice. I po vydání zůstanou Paladins free2play titulem.

Jako poděkování komunitě obdrží každý hráč, který vyzkoušel betaverzi, 200 krystalů v hodnotě 4,99 euro. Stačí se pouze kdykoliv od 8. do 31. května přihlásit do hry. Tím chtějí autoři pochopitelně zaktivovat hráče, které přestalo čekání na hotovou verzi bavit a betaverzi opustili. Za prémiovou měnu si můžete odemknout šampiony nebo si pořídit kosmetické předměty. Jistě netřeba zdůrazňovat, že tuto odměnu je stále možné získat – stačí si zřídit účet do 8. května.

Do oficiálního vydání Paladins zůstává v provozu betaverze, a to včetně všech šampionů bez nutnosti si je zpřístupňovat. Autoři si na tento rok připravili spoustů eventů, herních módů a dalšího obsahu.

Paladins – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na