Online akce Valorant vyjde už za dva týdny

Foto: Valorant

Očekávaná taktická online akce Valorant už má termín vydání. Oficiálně se tak stane 2. června tohoto roku. Vývojářské studio Riot Games o tom informovalo v tiskové zprávě.

Valorant už si mnoho hráčů vyzkoušelo v rámci uzavřeného betatestu, který by se dal označit jako velký úspěch. Hra si hráče získala svou dynamikou a možnostmi. Vzhledem k tomu, že Valorant vyjde jako free2play hra, dá se očekávat výrazný a rychle rostoucí zájem.

Uzavřený betatest přitom skončí 28. května. Zbývající dny do vydání hotové verze využijí autoři k resetu hráčských účtů, přípravě nového obsahu, opravě toho starého a spuštění Valorantu na serverech po celém světě.

Hlavní herní mód Valorantu není nepodobný legendárnímu Counter-Strike. Utkávají se zde dva týmy, kdy jeden brání a druhý naopak útočí. Hraje se za takzvané agenty, kteří si mohou za vydělané peníze přikupovat zbraně a speciální schopnosti. Hra se vyznačuje poměrně jednoduchým zpracováním vytvořeným s pomocí technologie cel-shade.

Valorant – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na