Opravdu bude Playstation 5 tak ošklivá?

Foto: návrh PS5

Na internetu se objevily první fotografie chystané herní konzole Playstation 5, a to hned z několika různých zdrojů. Fotky jsou podle všeho z devkitu, který však působí jakoby přinejmenším naznačoval finální podobu zařízení. Také interní zdroje hovoří o tom, že s tímto designem se aktuálně počítá jako s finálním. Nutno dodat, že mnoho kladných ohlasů nesklidil. Působí příliš robustně a hráčům se příliš nelíbí, že by něco takového měli mít v obýváku. Ostatně, pohleďte sami.

Fotografie reálného prototypu PS5 zachycená magazínem ZoneofTech.

Fotografie prototypu Playstation 5 si vzal za své web Letsgodigital, který vytvořil koncepty toho, jak by mohla vypadat prodejní verze této konzole. Ale i když jde o velmi uhlazené pokusy, stále působí PS5 poněkud zvláštně, jakoby se nesla ve futuristickém retro stylu a vznikla někdy v 80. letech minulého století.

Nezbývá než doufat, že se v Sony ještě chytnou za nos a tuto šeredu promění v něco, nač by byl hezký pohled. Času už ale příliš mnoho nemají. Vzhledem k plánovanému uvedení Playstation 5 před Vánoci příštího roku už musí finišovat a o designu mít tak nějak jasno. Již dříve byly odhaleny technické specifikace této konzole od Sony, která bude opět soutěžit s konkurentem od Microsoftu, jež vyjde přibližně ve stejnou dobu. Zatím je znám pod označením Xbox Project Scarlett.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 25 Prumer: 2.6]

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Baba Vanga
Host
Baba Vanga

Njn ,ale kvůli GTA6 si to budu holt muset koupit.Xbox nechci a na PC mě hrát nebaví.

PS5fan
Host
PS5fan

Přesně jak už v komentářích padlo. Když to pomůže lepšímu chlazení, jedině OK.
PS3 totiž většinou dojede na líbivý design a otřesné chlazení nebo poruchový disk. Konzole na hraní nemá být od toho, aby se někomu líbila, ale aby to bylo dělo, které dlouho vydrží. U PS5 se ale podařilo, aspoň podle obrázku, všechno – výborné chlazení a dobrý design.

CHYTREJ
Host
CHYTREJ

Jedná se o humor

Neswing
Host
Neswing

Design vypadá fakt šíleně.. Na druhou stranu by to mohlo o dost líp chladit..