Oznámen Destroy All Humans! Jde o remake hry z roku 2005

Společnost THQ Nordic dodržela svůj slib a po Spongebob Squarepants Battle for Bikini Bottom Rehydrated a Darksiders Genesis představila také třetí nový titul před E3 2019. Ani tentokrát nejde o nic dramaticky velkého, což je svým způsobem zklamání. Přesto však může remake Destroy All Humans!, oblíbené, nikoliv však legendární hry z roku 2005, určitou hráčskou skupinu potěšit.

Vtělíte se do role mimozemské postavy Furon Cryptosporidium známé spíše jako Crypto, který byl vyslán na Zemi, aby v lidech našel furonskou DNA. To má jeho lid zachránit před vyhynutím. Zároveň musí zjistit, co se stalo s jeho předchůdcem na stejné misi.

Destroy All Humans! se od originálu po herní stránce prakticky nebude lišit. Pohybovat se budete v otevřeném světě, budete sbírat DNA a další předměty a postavíte se tajuplné vládní organizaci Majestic. To vše pochopitelně s pořádnou dávkou černého humoru a ve výrazně lepším grafickém kabátku.

Remake Destroy All Humans! má vyjít v roce 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. A my doufáme, že THQ Nordic na E3 představí přeci jen něco většího. V rukávu má mít ještě dva nové tituly.

Destroy All Humans! – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na