Oznámen Evil Genius 2: World Domination. Zahrajete si za ryzího padoucha

Pokud jsme na letošní E3 něco opravdu nečekali, pak je to oznámení pokračování hry Evil Genius z roku 2004. Za ní svého času stálo “geniální dítě” herního průmyslu Demis Hassabis, který však svůj potenciál nikdy nenaplnil a po dokončení tohoto titulu z byznysu zhrzeně odešel.

Proto nepřekvapí, že to není on, kdo Evil Genius, který byl svého času považován za hru s dobrým nápadem, ale ne úplně přesvědčivým provedením, obohatí druhým dílem. Pracuje na něm totiž britské vývojářské studio Rebellion, které se v poslední době dokázalo etablovat slušnými hrami, z nichž se nestaly vyložené hity, ale své místo na trhu si našly. I díky tomu mohla na E3 představit nejen Evil Genius 2: World Domination, ale také Zombie Army 4: Dead War.

S cílem zajistit si světovou nadvládu se opět budete v satirickém duchu pokoušet vytvořit nepřekonatelné ďábelské dílo v podobě základny plné nástrah, která pak bude odolávat silám dobra a spravedlnosti. Pochopitelně se neobejdete ani bez výcviku svěřenců, kteří se nevítaným hrdinům postaví.

Tak trochu tušíme, že si studio Rebellion tuto značku vybralo proto, že v ní cítí potenciál, pokud se dobře uchopí. Pak může vzniknout skutečně atraktivní budovatelská strategie s přesahem. Zda se to povede, se dozvíme někdy v roce 2020. Do té doby můžete sledovat třeba stránku Evil Genius 2: World Domination na Steamu.

Evil Genius 2: World Domination – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na