Oznámen Far Cry 3: Classic Edition. Kultovní díl míří na Playstation 4 a Xbox One

Far Cry 3 patří v dlouhé a oblíbené sérii k nejlepším dílům a představuje jakýsi předěl její moderní historie, když první dva díly byly přeci jen poněkud svébytné. S trojkou však Ubisoft začal psát opravdu velký úspěch této značky a představil mechanismy (crafting, šílený zloduch apod.), které používaly i následující díly a které se nejspíš objeví také v chystaném Far Cry 5.

Každopádně, Far Cry 3 svého času vyšlo na PC, Playstation 3 a Xbox 360. A Ubisoft se rozhodl, že by nebylo špatné, kdyby si ho mohli v patřičné verzi koupit také majitelé Playstation 4 a Xbox One. Oznámil tedy remasterovanou verzi Far Cry 3: Classic Edition. Ta by měla mít zcela totožný obsah, nabídne však vylepšenou grafiku.

Hráči, kteří si koupí Season Pass pro Far Cry 5, dostanou Far Cry 3: Classic Edition o měsíc dříve v rámci tohoto balíčku. Standardně má vyjít v létě tohoto roku. Podívat se můžete také na první trailer.

Far Cry 3: Classic Edition – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na