Oznámena kreslená skákačka Spongebob Squarepants Battle for Bikini Bottom Rehydrated. Podívejte se na trailer

Jak THQ Nordic slíbilo, tak učinilo a ještě před E3 2019 oznámilo jednu ze tří nových her. Kdo by čekal něco velkého, bude možná zklamán, ale na druhý pohled nevypadá Spongebob Squarepants Battle for Bikini Bottom Rehydrated vůbec špatně.

Hra se pochopitelně točí kolem přitroublého Spongeboba a jako taková bude plná vtipných scének a humoru. Titul vzniká ve spolupráci s kabelovou televizí Nickelodeon zaměřenou na kreslenou tvorbu. Za vývoj je zodpovědné studio Purple Lamp.

Podtitul Rehydrated, stejně jako první vydané video, napovídají, že jde o remake stejnojmenné 3D skákačky z roku 2003. Spongebob Squarepants Battle for Bikini Bottom vyšel tenkrát na PC, Playstation 2, Xbox, Gamecube a Gameboy Advance.

Bližší informace zatím nejsou k dispozici a THQ Nordic už se nechalo slyšet, že je nemáme čekat ani na E3 2019. Z toho lze vyvodit, že hra vyjde spíše až příští rok než letos.

THQ Nordic dnes a zítra oznámí další dva nové tituly. Zůstaňte tedy naladěni.

Spongebob Squarepants Battle for Bikini Bottom Rehydrated – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na