Oznámen Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Cry. Vrací na scénu beznadějného proutníka

Vzpomínáte si ještě na Larryho Laffera? Malého proutníka v bílém volnočasovém obleku? Pokud ano, tak zřejmě budete mít radost ze zprávy, že se vrací. Vývojářské studio Crazy Bunch totiž oznámilo pokračování slavné série adventur jménem Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Cry.

Série Leisure Suit Larry vznikla už opravdu dávno, a to v roce 1987, přičemž první díl měl ještě jednoduchou pixelovou grafiku, která se pak v dalších dílech vyvinula v hezky kreslené 2D a následně nepříliš úspěšné 3D prostředí, kdy to vypadalo, že už je značka definitivně pohřbena.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Cry má být podle autorů duchovním nástupcem prvního dílu Leisure Suit Larry in the Land of Lounge Lizards. O přímé pokračování ale nepůjde, a tak si hru budou moct užít také ti, kdo tento titul nikdy nehráli, což v dnešní době bude asi velká část potenciálního publika.

Výlet do současnosti

Nebohý Larry se po prohýřené noci zase jednou probudí v laboratořích Sierra Labs, ale nemá tušení, jak se tam dostal. Každopádně se dozví, že se nějakým nedopatřením teleportoval do roku 2018, ale přitom je to starý známý Larry, jen trochu vyšší a hubenější. V budoucnosti ale z jeho chování nejsou lidé příliš nadšeni a nebohý hrdina se musí vypořádat s feminismem, internetem a sociálními sítěmi.

Co by to bylo za Larryho bez jeho flirtů s cílem dostat do postele co nejvíce žen? Této činnosti se začne věnovat také v Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Cry, než narazí na Faith, asistentku šéfa velkého koncernu, do níž se zamiluje. Aby jí však získal, musí zvyšovat své Timber Score, což opět spočívá v profesionálním balení děvčat. Střetnete se s různými typy, které představují rozličné výzvy.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Cry vyjde na podzim tohoto roku, a to na PC a Mac.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Cry – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na