Oznámen Project I.G.I. Origins. Jde o prequel zapomenuté akce z roku 2000

Project I.G.I. v roce 2000 ukázal, že střílení a plížení lze velmi dobře zkombinovat v jedné hře. Titul se o tři roky později dočkal ještě pokračování Project I.G.I. 2: Covert Strike, ovšem nedá se říct, že by si tato série vydobyla kultovní status. Prodávala se na svou dobu slušně, ale byla poměrně rychle zapomenuta.

O to překvapivější je skutečnost, že vývojářské studio Toadman Interactive pracuje na pokračování, respektive prequelu této značky. Ostatně, určité náznaky se objevily už v roce 2017, tehdy tomu ale málokdo přikládal váhu.

Project I.G.I. Origins, jak se chystaný titul jmenuje, nabídne pohled na historii tajné organizace I.G.I., která je zkratkou “I’m Going In” a jež se zaměřuje na ohrožení teroristy na celém světě. Oba předchozí díly se vyznačovaly otevřeností svých úrovní, jež umožňovaly různé řešení situací. To by mělo být předností také chystaného titulu.

Project I.G.I. Origins je stále v poměrně rané fázi vývoje a na trh by se měl dostat v roce 2021.

I.G.I. Origins – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na