Oznámen Red Alert Online. Podívejte se na návrat slavné strategické série v traileru

Slavná strategická série Command and Conquer, konkrétně pak její odnož Red Alert, se vrací. Bohužel ne v takové podobě, v jaké by si většina fanoušků těchto značek, které psaly historii počítačových her, přála.

Za nově oznámeným titulem Red Alert Online totiž stojí čínský zábavní gigant Tencent, který hru chystá pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS. Majitel značky, Electronic Arts, poskytl pouze patřičné licence a na vývoji se nijak nepodílí.

V prvním traileru se můžete podívat na renderované scény, přičemž v závěru se objeví starý známý Yuri, který rád tahá v pozadí za nitky světového dění. Tvůrci tedy alespoň drží odkazy původní série.

Zatím není jisté, zda bude Red Alert Online určen také pro západní trh. Ale vzhledem k tomu, že značka je slavná právě tam, by se to dalo očekávat.

Nezbývá než doufat, že se jednou dočkáme opravdového nástupce Red Alertu. Poslední díl, Command and Conquer: Red Alert 3, vyšel už v roce 2008. Electronic Arts by se každopádně mohlo inspirovat Microsoftem, který se vrací na scénu strategických her prostřednictvím Age of Empires 4.

Red Alert Online – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
PaerisKiran
Host
PaerisKiran

no horší než Tiberian Twilight to prostě být už ani nemůže…

Meli
Host
Meli

No jo co si budem povídat,kdo nehrál neví co je strategie klasické hry z dob Command conquer a další prostě super 🙂