Oznámen remake Doom 64. Podívejte se na trailer parádní pekelné jízdy

Remake Doomu 64 oznámila společnost Bethesda už před pár týdny, ovšem informace tak trochu zapadla, protože byla připojena k odkladu Doom Eternal. Nyní tu tak máme druhý pokus, který je navíc podpořen velmi zdařilým trailerem, jenž je hotovou pekelnou jízdou a ukázkou fantastické staromódní hratelnosti této klasiky.

Možná nevíte, co přesně je Doom 64 vlastně zač. V tomto případě totiž nejde o remake prvních dvou kultovních dílů Dooma, nýbrž hry, která v roce 1997 vyšla pro konzoli Nintendo 64 a dnes už je tak trochu zapomenutá. Šlo však o velmi povedenou akci – v podstatě o v mnoha směrech vylepšený původní Doom.

Remake Doom 64 nabídne lehce vylepšenou grafiku, která však zůstává přiznaně staromódní. Jde především o to, aby hra běžela i na moderních systémech ve vysokém rozlišení. Těšit se přitom můžete na více než 30 pekelných úrovní.

Doom 64 vyjde společně s Doom Eternal, a to 20. března 2020. Má to svůj důvod. Všichni, kdo si předobjednají Eternal, dostanou Doom 64 zdarma. Jinak bude v digitální formě k mání pro PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Doom 64 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 2.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na